Leden 2014

SANDRA v La Bodeguita del Medio Praha

21. ledna 2014 v 21:14 | Edita (admin) |  Galerie

Sandra v La Bodeguita del Medio Praha

Sandra v La Casa Argentina Praha - 6.1.2014SANDRA CAFE 80ʼs (prehľad)

13. ledna 2014 v 11:21 | Rado |  News - Novinky
Prehľad informácií o návšeteve Sandry v Prahe pri príležitosti otvárania Clubu 80ʼs.
Informácií bolo viac než dosť a najviac z doterajších návštev Sandry v Českej republike.

Čo zverejnili české médiá?

 


 REPORTÁŽE:

FOTOGRAFIE:

SANDRA POTVRDILA ĎALŠIE KONCERTNÉ VYSTÚPENIE S KAPELOU 02.08.2014 V ESTÓNSKU. V MARCI 2014 MÁ VYSTÚPENIE V RODNOM NEMECKU.

SANDRA - iDnes 8.1.2014

8. ledna 2014 v 12:30 | Edita (admin)

Zpěvačka Sandra v Česku: Chystám film i muzikál. A nesnáším počítače

8. ledna 2014 0:30
Německá zpěvačka Sandra, která v osmdesátých letech proslula řadou hitů a projektem Enigma, se na skok objevila v Česku. Přijala pozvání na slavnostní otevření pražského klubu Cafe 80's, kde rovněž zazpívala. Štábu iDNES.cz poskytla exkluzivní rozhovor.
Jaký máte vůbec vztah k České republice?
K České republice mám velmi vřelý vztah. Teď už jsem tu počtvrté. Vždycky to tady pro mě byla velká inspirace, kdykoliv jsme sem přijeli s kapelou, vždycky to byla krásná show a vždycky jsme rádi, když tu můžeme být.
Stačila jste si už prohlédnout Prahu?
Ano, přijeli jsme v pondělí večer, což byl poslední okamžik, kdy jsem si mohla v klidu prohlédnout vánoční trhy na Staroměstském náměstí. Viděla jsem ten nádherný vánoční strom, který se jen tak nevidí. Ani v New Yorku. Z pokoje mám navíc výhled přímo na Pražský orloj, tudíž ty figurky mám přímo před očima. Sama jsem měla o Vánocích dost stresu, tak jsem ráda, že jsou děti v Anglii a můžu si tady udělat ještě dvoudenní výlet a všechno si prohlédnout. A navíc máme kolem sebe úžasné lidi z Cafe 80's, kteří nám splnili každé přání, čímž jim moc děkuji. Jsem jim za to vděčná.
V jednapadesáti můžete bilancovat. Jste spokojená s tím, jak se vaše kariéra vyvíjela?
Když stojíte na pódiu pětatřicet let, tak si na to tak nějak zvyknete. Řekla bych, že to šlape, jak má. Myslím, že jsem v dobré kondici. Když jdu na pódium, tak je to skvělé, stejně jako když z pódia odcházím. Dřív jsem musela být všude, všude mě chtěli, pak jsem pochopila, že se musím zklidnit a vybírat si, kam pojedu a kde vystoupím. Takhle je to ideální.
Zpěváci často mívají averzi vůči svým největším hitům, které musejí zpívat pořád dokola. Dostavilo se tohle i u vás?
Ne, alergii vůči svým hitům nemám. Maria Magdalena je samozřejmě můj největší hit, který vznikl v roce 1985. Od té doby jsem natočila čtrnáct alb, na kterých je mnoho dalších hitů, které vždycky ráda zpívám. Jsem ráda, když je můžu vypustit ze srdce a poslat je svým fanouškům, které mám ráda.
Je ještě něco, co byste si v kariéře ráda splnila?
Ani ne. Myslím, že všechno, co jsem chtěla, se mi splnilo. Určitě bych chtěla ještě vydat knihu a natočit film a možná bych se pustila i do muzikálu, který bych nazvala jednoduše Sandra. To jsou plány, ale je předčasné o nich mluvit víc. Nejdřív se musí přemýšlet a pak realizovat.
Když byste měla možnost čarovat, co byste z osmdesátých let aplikovala do dnešní společnosti a její nálady?
Moc bych si přála dobu bez počítačů. To byla úžasná doba! Dneska má počítač každý, mám i ten dotykový telefon, se kterým si pořád hraju. Děti to samé. Pořád něco datlují do klávesnice, prakticky se od ní neodlepují. Ale nenaděláme nic, doba je taková. Ale já osobně počítače nesnáším!
Autor: Vedran Kovačevič

Článek: Blesk - Cafe 80´

7. ledna 2014 v 22:56 | Edita (admin) |  Press - Tisk

Sandra v Praze

Hvězda 80. let Sandra (51) je v Praze! S víc jak hodinovým zpožděním bez jakékoliv omluvy předstoupila před novináře. Přesto Blesk dostal jako první možnost položit Sandře několik otázek.
Víc jak hodinové zpoždění Sandry by se dalo omluvit zdlouhavou prací vizážistů a kadeřníků, ale podle toho, jak zpěvačka působila, o profesionální péči nemůže být ani řeč. Kde jsou ty doby, kdy se zpěvačka pyšnila sexy křivkami a líbezným obličejem. "Kdybych nevěděl, že je to Sandra, klidně bych se vsadil, že je to mladší sestra Věry Špinarové," vtipkoval jeden z fotografovů na tiskové konferenci. Zpěvačka byla v době své největší slávy považována za sex symbol. Proto nás překvapilo, že ona sama se za sexy ženu nepovažuje a dokonce jí toto konstatování hodně rozčílilo. "Tohle vůbec nechci poslouchat, nikdy jsem se za sex symbol nepovažovala. To byla Samantha Fox ne já!" odsekla Sandra a dodala: "Vždy jsem se prezentovala zpěvem a svými názory. Nikdy tělem."Sandra se do Prahy vrátila po třech letech a poprvé to nebude jen na otočku. "Chci v Praze strávit dva dny a konečně projít místa, o kterých jsem pouze slyšela," svěřila se Blesku německá star.

SANDRA 7.1.2014 - Praha

7. ledna 2014 v 22:44 | Edita (admin) |  GalerieSandra v Prahe (kompletné informácie)

7. ledna 2014 v 14:18 | Rado |  News - Novinky
JEDINÝ A UCELENÝ PREHĽAD NÁVŠTEVY SANDRY V ČECHÁCH NA JE NA NAŠOM BLOGU A FACEBOOKU.

Už určite viete aj z nášho blogu, že Sandra utorok 7. januára 2014 večer otvárala unikátnu kaviareň a diskoklub Cafe 80 v Prahe (V Kolkovně 6).
Sandra robila rozhovor pre Televizní noviny (TV Nova), magazín Blesk, Sedmičku, iDNES a Prásk (TV Nova) a VIP zprávy (TV Prima).
Novinári nešetrili aj kritikou ako zostarla a pribrala, ale nájdu sa aj príjemné články a pasovali ju aj za sexbombu 80. rokov. V rozhovore pre Primu povedala, že tu nakrúcala aj videoklip v roku 2001. (išlo o Forever, zábery z natáčania tu a videoklip tu). Článok obsahuje odkazy na väčšinu publikovaných článkov na webe.

Sandra do Prahy priletela už v pondelok a ostala až do piatku. Bývala v hoteli na Staromestskom námestí oproti Orloju. Neskôr cez rok ju čaká väčšie turné na Ukrajinu. Sandra odohrala 28. decembra 2013 privátne vystúpenie v Kazachstane v Alma-Ata a ďalšie vystúpenie o deň neskôr v Karagande (Kazachstan).
Na otváracej párty zaspievala 8 piesní : Secret Land, Maria Magdalena, Little Girl, Everlasting Love, One More Night, Stop For A Minute, Behind Those Words, Ih The Heat Of The Night. Sandru doprevádzal Olaf a pôsobili zamilovaným dojmom. Koncert odspievala so zalúdočnými problémami, lebo večer sa prejedla v reštaurácii La Casa Argentina morských plodov. A Michal David povedal, že sa koncert bol podvod na fanúšikov za drahé státisíce. Sandra v stredu večer navštívila s Olafom Národní divadlo (opera Dvě vdovy? Mrkající). V rozhovoroch povedala, že už roky nepije ani víno, pije len kolu a vodu a že možno o 10 rokov si dá vytiahnuť tvár (pozn. to ma predvapilo, lebo je proti zásahom do tela). V 80. rokoch ju prenasledovala fanúšička z vytetovanou tvárou Sandry na prsiach. Tvrdila, že je jej dcéra a stanovala u nich na záhrade pri dome. A Karla Gotta pozná ako milého človeka...

Jedinú a ucelenú galériu fotografií z pobytu v Prahe nájdete na našom Facebooku: SANDRAWORLD

VIDEÁ A REPORTÁŽE:

 

Rozhovor pre Televizní noviny TV Nova

 

Thanks Renato

Raz to bude mať cenu! Sandra tam spravila chybu :-)

Sandra a Michal David
Sandra a Dalibor Janda

Čo zverejnili české médiá?Café 80´s otevírá SANDRA

1. ledna 2014 v 17:50 | Edita (admin) |  News - Novinky
7. Ledna se v Praze v ulici V Kolkovně v centru Prahy otevře unikátní disco club i s denní kavárnou Café 80's. Na exkluzivní otevírací párty přijede německá zpěvačka Sandra, která v 80. letech bourala hitparády s hity jako Maria Magdalena, In the Heat of the Night či Everlasting love.

Sandra v Praze poprvé vystupovala právě v 80. letech, kdy by se dalo říct že zde začínala svou kariéru a začátkem ledna zde bude zpívat pouze proto, aby své jméno spojila s otevřením nového Clubu Café 80's, za jehož prahem bude svět takový, jaký si ho pamatujete z 80. let dvacátého století. Párty bude pouze otevřená pro VIP hosty. Než ale začnete tančit vítězný taneček kolem počítače máme pro vás špatnou zprávu - jedná se o uzavřený koncert. Lístky nelze zakoupit. Pokud patříte mezi Sandřiny velké fanoušky, pak si například můžete v březnu udělat výlet do Düsseldorfu, kde bude vystupovat.


Co se týče pražského koncertu - ten se uskuteční 7. ledna při příležitosti otevření nového retro klubu Cafe 80. Dle vyjádření pořadatelů je koncert přístupný jen pozvaným/fotografům a lístky se zakoupit nedají.

Koncert v Düsseldorfu proběhne 30. března v Mitsubishi Eletric Halle. Kromě Sandry na akci vystoupí i Haddaway, Mr. Zhivago a několik ruských umělců. Lístky lze zakoupit na concertmaster.


Café 80´- It is a closed concert. ticketsare not sold !